Sünnet Düğünü

Sünnet Düğünü Sarıyer Garden

Anadolu’nun uzun ve kadim tarihinde yeri olan ve evlatlarınız için hakkettiği sünnet düğününü gerçekleştirmek için aradığınız yer tam olarak Sarıyer Garden’dır!

Organizasyon konusunda uzman ve tecrübeli ekibimizin oluşturduğu sünnet düğünü konsepti ile bu sünnet düğünü siz ve misafirleriniz için unutulmaz olacaktır.

Sünnet düğünü; profesyonel fotoğraf hizmetinden video hizmetine, çocuklar için palyaço gösterilerinden en eğlenceli müziklerin ve canlı performansların olacağı bu sünnet düğünü, evlatlarınız için düşündüğünüzden daha da fazlası olacaktır.

Boğaza nazır manzarası, yeşillikler içerisindeki konumu ve İstanbul ışıkları altındaki manzarası ile en güzel anıların yaşanacağı bu özel günde Sarıyer Garden’ın eşsiz konsepti sayesinde siz ve misafirleriniz için unutulmaz bir gün olacağını unutmayın.

Misafirleriniz için ücretsiz otopark ve vale hizmetinin bulunduğu Sarıyer Garden’da, uygun fiyatlarımızdan ve geniş hizmet ve sürprizlerin yer aldığı sünnet düğünü konsepti hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin!

Boğaz'a Karşı Sünnet Düğünü için;
Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!