Anadolu’nun uzun ve kadim tarihinde yeri olan ve evlatlarınız için hakkettiği sünnet düğününü gerçekleştirmek için aradığınız yer tam olarak Sarıyer Garden’dır!

Organizasyon konusunda uzman ve tecrübeli ekibimizin oluşturduğu sünnet düğünü konsepti ile bu sünnet düğünü siz ve misafirleriniz için unutulmaz olacaktır.

Sünnet düğünü; profesyonel fotoğraf hizmetinden video hizmetine, çocuklar için palyaço gösterilerinden en eğlenceli müziklerin ve canlı performansların olacağı bu sünnet düğünü, evlatlarınız için düşündüğünüzden daha da fazlası olacaktır.

Boğaza nazır manzarası, yeşillikler içerisindeki konumu ve İstanbul ışıkları altındaki manzarası ile en güzel anıların yaşanacağı bu özel günde Sarıyer Garden’ın eşsiz konsepti sayesinde siz ve misafirleriniz için unutulmaz bir gün olacağını unutmayın.

Misafirleriniz için ücretsiz otopark ve vale hizmetinin bulunduğu Sarıyer Garden’da, uygun fiyatlarımızdan ve geniş hizmet ve sürprizlerin yer aldığı sünnet düğünü konsepti hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin!

Sünnet Düğünündeki Standart İçeriklerimiz

 Kokteyl Tabağı 8 Çeşit

 Sınırsız Cola,Fanta ve Su

 Sünnet Tahtı, Yeniçeri Askerleri

 Balon Süslemeleri

 Palyaço ve İlizyonist

 Osmanlı Macuncusu

 Takı Sandığı

 Garson ve Hostes Hizmeti

 Karşılama Hostesi

 Masa Süsleme Seçenekleri

 Şamdan ve Supla Seçenekleri

 Yer Volkanı, Meşale ve Konfeti

 Anı Defteri

 Ses ve Işık Sistemi

 Dj Performansı

 Ücretsiz Otopark ve Vale