Anadolu’nun en önemli kültür ve ananelerinden birisi olan kına gecesi, evlilik öncesi kızların, anne – baba evinden ayrılışını sembolize eden çok eski bir gelenektir. Renkli, geleneksel ve harikulade bir ortamda bir kına gecesi ister misiniz?

Sarıyer Garden, 1000 m2’lik yeşilin içerisinde bulunan açık alanı, dünyanın en güzel manzaralarından birisi olan eşsiz boğaz manzarası ve Türkiye’nin en güzel şehrinin silueti eşliğinde size harika bir kına gecesi organizasyonu sunuyor!

Kına gecesine en uygun konseptlerin yer aldığı organizasyonda, Anadolu’nun eşsiz güzellikleri ve bu güzelliklere uygun tasarlanmış motifler eşliğinde harikulade bir kına gecesi organizasyonu sizleri bekliyor. Çiftlerin isteklerine özel olarak sunulan hizmetlerin yanında kına gecesi için her şeyin eksiksiz yer aldığı kına gecesi organizasyonu, Sarıyer Garden profesyonelliğinde gerçekleşiyor.

Kına gecesine uygun müzik ve konseptin sunulduğu hizmet listemizle unutulmaz bir kına gecesi deneyimi yaşamaya hazır olun! Misafirleriniz için ücretsiz otopark ve vale hizmetinin yer aldığı Sarıyer Garden’da, yeşillerle bezeli orman içerisinde eşsiz bir kına gecesi organizasyonu vadediyoruz.

Kına Gecesindeki Standart İçeriklerimiz

 Bayan DJ

 Süslü Misafir Tefleri

 Testi Kırma Oyunu

 El gülü (12 adet)

 Gelin Hanım Kaftanı

 Hediyelik Kına

 Gelin Masası Süslemesi

 Rengarenk Show

 Kına Yakma Seramonisi

 Dans Gösterileri

 Lokum ve Gülsuyu İkramı

 Halay Mendilleri

 Konfeti

 Kına Tepsisi ve Sepeti

 İsteğe Bağlı Meşale

 Karşılama Hostesi