Kına Gecesi

Sarıyer Kına Gecesi

Anadolu’nun en önemli kültür ve ananelerinden birisi olan kına gecesi, evlilik öncesi kızların, anne – baba evinden ayrılışını sembolize eden çok eski bir gelenektir. Renkli, geleneksel ve harikulade bir ortamda bir kına gecesi ister misiniz?

Sarıyer Garden, 1000 m2’lik yeşilin içerisinde bulunan açık alanı, dünyanın en güzel manzaralarından birisi olan eşsiz boğaz manzarası ve Türkiye’nin en güzel şehrinin silueti eşliğinde size harika bir kına gecesi organizasyonu sunuyor!

Kına gecesine en uygun konseptlerin yer aldığı organizasyonda, Anadolu’nun eşsiz güzellikleri ve bu güzelliklere uygun tasarlanmış motifler eşliğinde harikulade bir kına gecesi organizasyonu sizleri bekliyor. Çiftlerin isteklerine özel olarak sunulan hizmetlerin yanında kına gecesi için her şeyin eksiksiz yer aldığı kına gecesi organizasyonu, Sarıyer Garden profesyonelliğinde gerçekleşiyor.

Kına gecesine uygun müzik ve konseptin sunulduğu hizmet listemizle unutulmaz bir kına gecesi deneyimi yaşamaya hazır olun! Misafirleriniz için ücretsiz otopark ve vale hizmetinin yer aldığı Sarıyer Garden’da, yeşillerle bezeli orman içerisinde eşsiz bir kına gecesi organizasyonu vadediyoruz.

Boğaz'a Karşı Kına Gecesi için;
Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!