Kim istemez ki boğaz manzarası ve İstanbul’un unutulmaz şehir silueti eşliğinde gerçekleşen bir nikah töreni!Sarıyer Garden, çiftlerin hayallerini süsleyen eşsiz konumu, harikulade yeşillikler içerisindeki ve 1000 m2’lik büyüklüğe sahip alanı ile şimdiden kurulan hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

Düğün ve Nikah organizasyonu konusunda köklü bir geçmişe ve tecrübeye sahip olan Sarıyer Garden, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bu özel gecede çiftlerin hayallerinden ve isteklerindne daha fazlasını sunuyor!

Evliliğe adım atılan bu özel gecenin önemini bizden daha iyi kimse bilemez! Sarıyer Garden, çiftlerin özel isteklerine uygun olarak konsept haline getirdiği nikah organizasyonlarını büyük bir özveri ve titizlik içerisinde hazırlıyor. Her ayrıntısı sık dokunup ince elenerek detaylandırılan nikah konsepti, sayısız ve özel hizmetlerin olduğu birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Yemekli ve yemeksiz organizasyon hazırlığı, misafirler için ücretsiz otopark ve vale hizmetinin bulunduğu Sarıyer Garden, bu özel geceyi hafızalardan silinmeyecek bir rüyaya dönüştürüyor.

Sarıyer Garden sunduğu hizmetleri. Ekstra ücretlendirme olmadan her şey dahil bir fiyatlama sistemi ile sunmaktadır. , Sizlerin bu özel günü için sunulan astronomik fiyatlardan sıkılmadınız mı? Hadi en güzel gününüzü beraber oluşturmamız ve bu günü daha özel kılmanız için hemen bizimle iletişime geçin!

Nikah Merasimindeki Standart İçeriklerimiz

 Kokteyl Tabağı 8 Çeşit

 Yaş veya Dondurmalı Pasta

 Sınırsız Cola, Fanta ve Su

 Maket Pasta Seçenekleri

 Bistro Masalarda Crudite

 Garson ve Hostes Hizmeti

 Karşılama Hostesi

 Konsept Seçenekleri

 Masa Süsleme Seçenekleri

 Şamdan ve Supla Seçenekleri

 Çiçekli Işıklı Gelin Yolu

 Yer Volkanı, Meşale ve Konfeti

 Anı Defteri

 Ses Sistemi ve Işık Sistemi

 Dj Performansı

 Ücretsiz Otopark ve Vale