O ilk evlilik teklifi sonrasında gelişen heyecanlı bekleyişlerin ve isteme merasimlerinin ardından gelen ilk tören olan nişan töreni için Sarıyer Garden’ın boğaza nazır manzarası ve yeşillikler içerisindeki alanı ile eşsiz bir nişan töreni sizleri bekliyor.

1000 m2’lik organizasyon alanı, misafirler için ücretsiz otopark ve vale hizmeti, profesyonel nişan fotoğraf hizmeti ve çok daha fazlası için Sarıyer Garden aklınızdaki nişan organizasyonu için tam biçilmiş bir kaftandır!

Yemekli ve yemeksiz seçeneklerin yanında istediğiniz türde müzik imkanı bulunan mekanda, İstanbul manzarası altında hayallerinizi süsleyecek bir nişan töreni için fazla düşünmeyin!

Orman içerisinde İstanbul’un en güzel konumlarından birisinde bulunan Sarıyer Garden; uygun fiyatlı ve opsiyonel hizmet seçenekleri ile harikulade bir nişan töreni gerçekleştirebileceğiniz eşsiz bir mekandır.

Sarıyer Garden’da alınan bütün hizmetler, uygun fiyatları ile her şey dahil bir şekilde fiyatlandırılır. Töreniniz için astronomik ücretler ödemez, size kötü sürprizler çıkarmaz. Nişan töreni ve organizasyon hakkında daha fazla bilgi alabilmek için hemen bizimle iletişime geçin!

Nişan Organizasyonundaki Standart İçeriklerimiz

 Kokteyl Tabağı 8 Çeşit

 Yaş veya Dondurmalı Pasta

 Sınırsız Cola, Fanta ve Su

 Maket Pasta Seçenekleri

 Bistro Masalarda Crudite

 Garson ve Hostes Hizmeti

 Karşılama Hostesi

 Konsept Seçenekleri

 Masa Süsleme Seçenekleri

 Şamdan ve Supla Seçenekleri

 Çiçekli Işıklı Gelin Yolu

 Yer Volkanı, Meşale ve Konfeti

 Anı Defteri

 Ses Sistemi ve Işık Sistemi

 Dj Performansı

 Ücretsiz Otopark ve Vale