O ilk evlilik teklifi sonrasında gelişen heyecanlı bekleyişlerin ve isteme merasimlerinin ardından gelen ilk tören olan nişan töreni için Sarıyer Garden’ın boğaza nazır manzarası ve yeşillikler içerisindeki alanı ile eşsiz bir nişan töreni sizleri bekliyor.

1000 m2’lik organizasyon alanı, misafirler için ücretsiz otopark ve vale hizmeti, profesyonel nişan fotoğraf hizmeti ve çok daha fazlası için Sarıyer Garden aklınızdaki nişan organizasyonu için tam biçilmiş bir kaftandır!

Yemekli ve yemeksiz seçeneklerin yanında istediğiniz türde müzik imkanı bulunan mekanda, İstanbul manzarası altında hayallerinizi süsleyecek bir nişan töreni için fazla düşünmeyin!

Orman içerisinde İstanbul’un en güzel konumlarından birisinde bulunan Sarıyer Garden; uygun fiyatlı ve opsiyonel hizmet seçenekleri ile harikulade bir nişan töreni gerçekleştirebileceğiniz eşsiz bir mekandır.

Sarıyer Garden’da alınan bütün hizmetler, uygun fiyatları ile her şey dahil bir şekilde fiyatlandırılır. Töreniniz için astronomik ücretler ödemez, size kötü sürprizler çıkarmaz. Nişan töreni ve organizasyon hakkında daha fazla bilgi alabilmek için hemen bizimle iletişime geçin!

Nişan Organizasyonundaki Standart İçeriklerimiz

 Yaş veya Dondurmalı Pasta

 Sınırsız Coca-Cola ve Fanta

 Gelin Masası Süslemesi

 Karşılama Hostesi

 Orkestra Ekibi

 Ücretsiz Vale Hizmeti

 Yapay Sis

 İsteğe Bağlı Meşale

 Masalarda Çiçekli Şamdan

 Kokteyl Masa Seçeneği

 Tatlı Tuzlu Kurabiye

 Anı Defteri

 Supla Seçeneği

 Full HD Kamera Çekimi

 Çiçekli Işıklı Gelin Yolu

 KonfetiCall Now Button
Merhaba