İslami usullere göre evlenmek isteyenlerin tercih edebileceği en iyi mekanlardan birisi olan Sarıyer Garden, İslami düğünün gerektirdiği bütün hizmetleri eksiksiz olarak evlenecek çiftlere sağlamaktadır.

Çiftlerin hayatlarında en önemli adım olan evlilik merasimi, islami usuller çerçevesinde, İstanbul’daki tarihi Osmanlı eserlerinin manzarası altında uhrevi bir evliliğe atılan ilk adımlara şahitlik eder. Açık alanı ve yeşillikler içerisindeki konumuyla Sarıyer Garden, harika boğaz manzarası ve şehir silueti altında birbirinden güzel hizmetlerin sunulduğu bir İslami düğün için sizleri davet ediyor.

İslami düğün için gerekli olan bütün konsept, tamamen Sarıyer Garden tarafından sağlanmaktadır. İslami geleneklere uygun tasavvufi müziklerin ve ilahi gruplarının dahil olabileceği organizasyonla aklınızda olan bütün düğün planlarınıza tam bir şekilde uyacağından emin olabilirsiniz.

Sarıyer Garden’da 1000m2’lik açık alanı, orman içerisindeki konumu, eşsiz boğaz manzarası ve tarihin bir yansıması olan İstanbul manzarası eşliğinde İslami bir düğünü usullerine göre gerçekleştirebilir, uygun fiyatları sayesinde dilediğiniz İslami Düğün organizasyonunuzu gönlünüze göre rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İslami Düğündeki Standart İçeriklerimiz

 Kokteyl Tabağı 8 Çeşit

 Yaş veya Dondurmalı Pasta

 Sınırsız Cola, Fanta ve Su

 Maket Pasta Seçenekleri

 Bistro Masalarda Crudite

 Garson ve Hostes Hizmeti

 Karşılama Hostesi

 Konsept Seçenekleri

 Masa Süsleme Seçenekleri

 Şamdan ve Supla Seçenekleri

 Çiçekli Işıklı Gelin Yolu

 Yer Volkanı, Meşale ve Konfeti

 Anı Defteri

 Ses Sistemi ve Işık Sistemi

 Dj Performansı

 Ücretsiz Otopark ve Vale