Doğum Günü Partisi

Doğum Günü Partisi

Bu önemli günün yıldızı olan sizin için özel olarak hazırlanacak bir konsepte ve dilediğiniz hizmetleri alabileceğiniz bir güne var mısınız?

Doğduğunuz günün ne kadar özel olduğunu ancak siz ve sevdikleriniz iyi bilir. Sarıyer Garden’da doğum günü partisi demek klasikleşmiş doğum günü partilerine benzemeyen harikulade bir deneyim demektir.

Dostlarınız, sevdikleriniz ve ailenizle birlikte harika bir doğum günü konseptine sahip olan bu organizasyona, Sarıyer Garden’ın uzman ve organizasyon konusunda deneyimli ekibi ile sadece size özel olarak hazırlanacak bir doğum günü partisine katılacaksınız.

Geniş alanı, misafirleriniz için ücretsiz otopark ve vale hizmeti, yeşiller içerisindeki konumu, muhteşem boğaz ve İstanbul manzarası eşliğinde sevdikleriniz, aileniz ve dostlarınızla kutlayacağınız doğum gününüz, yıllar boyu unutulmayacak bir anı deneyimini sizlere yaşatacak.

İstediğiniz model ve lezzetlere göre hazırlanan doğum günü pastaları, isteğinize uygun şekillenen müzik seçenekleri, çocuklarla ilgilenebilecek palyaçolar ve çok daha fazlası Sarıyer Garden’ın doğum günü partisi konsepti ile sizleri bekliyor.

Boğaz'a Karşı Doğum Günü Partisi için;
Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!