Mezuniyet Balosu

Mezuniyet Balosu

Yoğun ve yorucu geçen bir eğitim döneminden sonra öğrencileriniz için eğlenebilecekleri ve stres atabilecekleri bir mezuniyet balosu organizasyonuna ne dersiniz?

Boğazın eşsiz manzarası, yeşillikler içerisindeki 1000 m2’lik alanı ve İstanbul’un şehir manzarası altında unutulmayacak bir mezuniyet balosu konseptinden daha güzel ne olabilir ki? Bu zorlu eğitim dönemini bitiren ve biraz rahatlamaya ihtiyaç duyan öğrencileriniz için Sarıyer Garden ekibi harikulade bir mezuniyet balosu konsepti tasarladı.

Öğretmenler, veliler ve öğrenciler için harika olabilecek bir mezuniyet balosuna davetlisiniz! En özel ve eğlenceli müzikler, harikulade lezzete sahip, özenle seçilmiş menüler ve eğlencenin dur durak bilmeden devam ettiği bir mezuniyet balosunu unutulmaz bir geceye dönüştürmek sizlerin elinde!

Ücretsiz otopark ve vale hizmetinin bulunduğu Sarıyer Garden’da, öğrenciler için en özel ve unutulmaz anılarla dolu geçirecekleri bu mezuniyet balosu konseptini konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile birlikte sizler için oluşturduk. Uygun fiyatları ve daha fazla bilgi için hemen bizimle iletişime geçin!

Boğaz'a Karşı Mezuniyet Balosu için;
Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın!