Yoğun ve yorucu geçen bir eğitim döneminden sonra öğrencileriniz için eğlenebilecekleri ve stres atabilecekleri bir mezuniyet balosu organizasyonuna ne dersiniz?

Boğazın eşsiz manzarası, yeşillikler içerisindeki 1000 m2’lik alanı ve İstanbul’un şehir manzarası altında unutulmayacak bir mezuniyet balosu konseptinden daha güzel ne olabilir ki? Bu zorlu eğitim dönemini bitiren ve biraz rahatlamaya ihtiyaç duyan öğrencileriniz için Sarıyer Garden ekibi harikulade bir mezuniyet balosu konsepti tasarladı.

Öğretmenler, veliler ve öğrenciler için harika olabilecek bir mezuniyet balosuna davetlisiniz! En özel ve eğlenceli müzikler, harikulade lezzete sahip, özenle seçilmiş menüler ve eğlencenin dur durak bilmeden devam ettiği bir mezuniyet balosunu unutulmaz bir geceye dönüştürmek sizlerin elinde!

Ücretsiz otopark ve vale hizmetinin bulunduğu Sarıyer Garden’da, öğrenciler için en özel ve unutulmaz anılarla dolu geçirecekleri bu mezuniyet balosu konseptini konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile birlikte sizler için oluşturduk. Uygun fiyatları ve daha fazla bilgi için hemen bizimle iletişime geçin!

Mezuniyet Balosundaki Standart İçeriklerimiz

 Yaş veya Dondurmalı Pasta

 Sınırsız Coca-Cola ve Fanta

 Balon Süslemeleri

 Karşılama Hostesi

 Orkestra Ekibi

 Ücretsiz Vale Hizmeti

 Yapay Sis

 Sınırsız Wİ-Fİ

 Tatlı Tuzlu Kurabiye

 Kapı Kemer Süslemeleri

 Tatlı Tuzlu Kurabiye

 Anı Defteri

 Masalarda Çiçekli Şamdan

 Full HD Kamera Çekimi

 İsteğe Bağlı Meşale

 Konfeti