Yeşilin içinde yaklaşık 1000 m2’lik bir alanda, boğazın eşsiz manzarası ve İstanbul’un şehir siluetinin “bu kadar mı güzel olur!” dedirten manzarası eşliğinde, hafızalardan silinmeyecek bir kır düğününe ne dersiniz?

Sevgi ve birlikteliğe atılan ilk adımın o unutulmaz gününü yaşayacak çiftler için paha biçilmez bir hayali gerçekleştiriyoruz! Her çiftin hayallerini süsleyen bir kır düğünü fikri mutlaka vardır. Sarıyer Garden, çiftlerin hayallerini harikulade bir ortamda gerçeğe dönüştürmek üzere masal gibi bir kır düğününün kapılarını aralıyor!

Bir düğün organizasyonu için gereken her şeyi ve daha fazlasını bulabileceğiniz Sarıyer Garden; misafirlerinizin planlamasından, profesyonel düğün fotoğraf çekimlerine ve harikulade ikramların usta ellerde hazırlandığı muhteşem bir kır düğünü için sizleri bekliyor!

Ücretsiz otopark alanı ve vale hizmeti ile bir kır düğününden daha fazlası ile karşılaşacağınız Sarıyer Garden; sunulan uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet listesiyle ödediğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz harikulade bir mekandır!

Kır Düğünündeki Standart İçeriklerimiz

 Kokteyl Tabağı 8 Çeşit

 Yaş veya Dondurmalı Pasta

 Sınırsız Cola,Fanta ve Su

 Maket Pasta Seçenekleri

 Bistro Masalarda Crudite

 Garson ve Hostes Hizmeti

 Karşılama Hostesi

 Konsept Seçenekleri

 Masa Süsleme Seçenekleri

 Şamdan ve Supla Seçenekleri

 Çiçekli Işıklı Gelin Yolu

 Yer Volkanı, Meşale ve Konfeti

 Anı Defteri

 Ses Sistemi ve Işık Sistemi

 Dj Performansı

 Ücretsiz Otopark ve Vale